Willa Jasień – komfortowe noclegi w górach w okolicach Wisły i Żywca

przez | 5 marca, 2018

Willa Jasień to komfortowy i w pełni wyposażony dom wakacyjny położony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego w pobliżu szczytów Małego Rachowca i Rachowca w Zwardoniu (woj. śląskie). Willa Jasień oferuje wygodne noclegi w atrakcyjnych okolicach takich kurortów jak Wisła, Żywiec, Szczyrk, Ustroń, Istebna.

Willa Jasień to komfortowe noclegi w górach w okolicach Wisły i Żywca. Willa jest położona w miejscowości Zwardoń w malowniczej scenerii Żywieckiego Parku Krajobrazowego, przy szlakach turystycznych, przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego Zwardoń-Ski. To idealne miejsce na urlop, do odpoczynku i „naładowania akumulatorów”.

Willa Jasień to przestronny, wygodny i nowocześnie urządzony dom, w którym znajdują się cztery sypialnie, salon, kuchnia, pokój rekreacyjny z salą bilardową i stołem do tenisa, sauna i łaźnia rzymska. Dom oferuje noclegi dla max. 8 osób.  Na terenie domu jest zagwarantowany bezpłatny bezprzewodowy Internet WiFi. Do dyspozycji gości jest także parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Pełna oferta domu wakacyjnego Willa Jasień znajduje się na stronie internetowej www.willajasien.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *